PROMOTION DECEMBER 09-25, 2021

У першій годині ми маємо достовірність вашої уваги CFS з 8 елементів Elite series

  • New Time
  • Soul Awakening

FSC з 8 елементами є результатом дослідження і результатами багатьох років практичних application of functional state correctors, як добре, як велику стійкість до удосконалення і створення кращого продукту для вас в продуктивності для деяких нових!

>

У новому FSC форматі з 8 елементів, сучасні технології будуть використовуватися для підвищення ефективності дії дії і підвищення продуктивності користувачів.

cfs "new time"

Завдання нових енергій для балансу і synchronization, охоплення можливостей для нових оновлень, patronizes family well-being.

Поляризація води в jarі Great Martyr Paraskeva Pyatnitsa, що розташований в лісі між Lakes Muzha і Zaverduzhye, поблизу village Syabero, Voloshovsky юриспруденції (Luga district, Leningrad region) є регіоном.

Water structuring time - 15 хвилин.

FSC "AWAKENING THE SOUL"

It helps to return to the real world of live human communication, fills you with energy of optimism, joy, happiness without internal state of anxiety.

The polarization of water of the healing spring from the cave of God's Mountain near the village of. Великі Бережці (Кременецький регіон, Тернопіл регіон, Україна).

Water structuring time - 15 хвилин.

FSC з 8 елементами "Новий час" і "Повернення до Soul" є значним і відповідним в нашій різновиді часу високої швидкості і багаторазового вирішення життєвих процесів, так що вони будуть грати важливу роль для того, щоб отримати:

  • tune in to feeling of stability, confidence, understanding що це є шлях, дуже важливі процеси життя, і не кінець кінець journey of soul
  • до Open numeros opportunities to see new ways, directions of movement, meaning in life
  • звільнити національний стан anxiety, confusion, anxiety з uncertainty of situations, events, pass any life tests with positive mood
  • назавжди до реального світу живого людського комунікації, в якому кожний може бути тим,що існують, прийнято, підземним фоном
  • turn on high frequencies (kindness, selflessness, love, morality, spiritual purity) до надійної сили, збільшення енергетичного стану, fill with vigor and strength

FSC з 8 елементами "Новий час" і "Повернення до Soul" є заблоковано:

  • Exclusively протягом грудня 12/9-25/2021
  • тільки 1000 pieces of each item!